چگونه پک استیکر تلگرام بسازیم؟

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام این روزها محبوبیت بسیار زیادی بین کاربران پیدا کرده است. حتماً شما هم هر روز استیکرهای جدیدی در تلگرام می‌بینید و شاید علاقمند شده باشید که پک استیکر تلگرامی مورد نظر خودتان را بسازید.

برای ساخت استیکر نیاز به هیچ اکانت یا ابزار خاصی ندارید، فقط لازم است که اپ موبایل یا دسکتاپ تلگرام را نصب داشته باشید. برای راحتی بیشتر، بهتر است که از نسخه دسکتاپ یا وب تلگرام استفاده کنید تا بتوانید عکس‌ها را آسان‌تر آپلود کنید.

سایز استیکر تلگرام ۵۱۲×۵۱۲ پیکسل است (عرض یا طول عکس باید حتما ۵۱۲ پیکسل و سمت دیگر عکس ۵۱۲ پیکسل یا کمتر باشد). تلگرام یک فایل نمونه با فرمت PSD آماده کرده که دارای یک استیکر نمونه و استایل لایه‌ها است. شما می‌توانید از آن فایل کمک بگیرید، یا اینکه تصویر را به سلیقه خودتان آماده کنید.

تصاویری که قصد دارید تبدیل به استیکر کنید حتما باید با فرمت PNG باشند.

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

بعد از اینکه عکس‌های خود را آماده کردید، لازم است که شروع به چت کردن با بات stickers@ کنید. بات استیکرز به شما فرمان‌های لازم برای مدیریت کردن استیکرهایتان را می‌دهد. این فرمان‌ها این‌ها هستند:

newpack/ : ساخت پک استیکر جدید

newmasks/ : ساخت پک ماسک جدید (ماسک‌ها، استیکرهای خاصی هستند که در هنگام ادیت تصاویر در دسترس قرار می‌گیرند. می‌توانید از آن‌ها برای اضافه کردن ریش، عینک و دیگر حالت‌های سرگرم‌کننده به تصاویر پیش از ارسال آن‌ها استفاده کنید.)

addsticker/ : اضافه کردن استیکر به پک استیکری که از قبل ساخته‌اید

editsticker/ : ویرایش اموجی استفاده شده برای استیکری که قبلاً ساخته‌اید

ordersticker/ : جابجایی ترتیب قرارگیری استیکرهای پک

delpack/ : دیلیت کردن پک استیکر

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

برای شروع، در چت روم خود با بات stickers@ از فرمان newstickerpack/ استفاده کنید. بات استیکرز از شما می‌خواهد که برای پک استیکر خود اسم انتخاب کنید.

بعد از آن، باید عکس PNG که از قبل آماده کرده‌اید را ارسال کنید. توجه کنید که هر بار فقط می‌توانید یک تصویر را ارسال کنید. کافی است فایل خود را به پنجره تلگرام درگ اند دراپ کنید، و گزینه «without compression» را انتخاب کنید.

بعد از ارسال عکس، بات استیکرز از شما می‌خواهد که اموجی متناسب با استیکر خود را ارسال کنید. برای هر استیکر می‌توان چند اموجی انتخاب کرد، ولی تلگرام توصیه می‌کند که بیش از دو اموجی برای هر استیکر انتخاب نکنید.

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

دو مرحله بالا را برای استیکرهای بعدی خود تکرار کنید. سعی کنید برای هر پک استیکر تلگرام، بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ استیکر ارسال نکنید.

بعد از اینکه تمام استیکرها را آپلود کردید، فرمان publish/ را تایپ کنید تا پک استیکر شما منتشر شود. بات استیکرز از شما خواهد خواست که نامی کوتاه برای پسوند آدرس URL استیکر انتخاب کنید تا بتوانید پک استیکر را با دیگر کاربران تلگرام به اشترک بگذارید یا اینکه دیگران بتوانند استیکرهای شما را دانلود کنند.

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

آموزش ساخت پک استیکر تلگرام

استیکرهایی که ساخته‌اید را می‌توانید در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید تا دیگران هم از آن‌ها استفاده کنید. و یا با ما تماس بگیرید تا کانال تلگرامی شما را مدیریت کنیم و برایتان استیکرهای جالب و زیبا بسازیم.

به این مطلب نمره دهید

4 پاسخ

تعقیب

  1. […] چگونه پک استیکر تلگرام بسازیم کانتنتور […]

  2. […] چگونه پک استیکر تلگرام بسازیم کانتنتور […]

  3. […] چگونه پک استیکر تلگرام بسازیم کانتنتور […]

  4. […] چگونه پک استیکر تلگرام بسازیم کانتنتور […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط