بازاریابی محتوا

تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید
کانتنت مارکتینگ

ما فقط محتوا تولید نمی‌کنیم، ما کیفیت خلق می‌کنیم

بازاراریابی محتوا، آیندۀ بازاریابی آنلاین است. محتوا باید هم برای بازدیدکنندگان وبسایت، و هم برای موتورهای جستجو جذاب باشد. چگونه؟ از طریق انتشار و توزیع محتوای با کیفیت. ولی کانتنت مارکتینگ به سادگی نوشتن چند پست وبلاگ و انتشار لینک آن‌ها در اکانت‌های شبکه‌ های اجتماعی شما نیست. این را از ما بشنوید: بازاریابی محتوای واقعی، نیازمند تلاشی بسیار بیشتر برای موفق بودن است.

بازاریابی محتوایی ما برای شما، معمولاً بر پایه دو محور اصلی استوار است:

ایجاد ترافیک - اولویت اصلی ما برای مشتریان، جذب حداکثر بازدیدکنندگان با استفاده از پست‌های وبلاگ، اینفوگرافیک و سایر شکل‌های محتوا است. این به ما، و به شما، اطلاعات لازم را می‌دهد تا محتوای آینده را بر اساس آن بهینه‌سازی و موفق‌تر کنیم.

مشارکت کاربران - با استفاده از اطلاعاتی که در مرحله اول پست‌های محتوایی به دست آوردیم، تمرکز خود را بیشتر روی موضوعاتی معطوف می‌کنیم که بیشترین جذابیت را برای کاربران شما دارد. به این شکل، بازدیدکنندگانی وفادار خواهید داشت که تا مدت‌ها به سایت شما سر می‌زنند.

چرا محتوای وبسایت مهم است؟

محتوای خوب چیزی است که شما را از بقیه جدا می‌کند و پیام درست را به مشتریانتان می‌رساند. موفقیت وبسایت شما بیش از هر چیز به محتوای آن بستگی دارد. در آخر، این محتوا است که مشتریان و کاربران را به سمت شما جذب می‌کند. تمام اجزای دیگر وبسایت (طراحی، گرافیک، ویدئو، ...) نقش حمایتی را ایفا می‌کنند. کلید داشتن یک وبسایت موفق، محتوایی مرتبط، با کیفیت و هوشمندانه است که پیام درست را با قدرت و اثربخشی برساند.

شناخت کاربران هدف

محتوای وبسایت شما همیشه باید با بررسی درست بازار شروع شود. اول، شما باید مخاطبان هدف و مشتریان مورد نظر خود را بشناسید. در مرحله بعد، باید ببینید چه رویکردی در مورد مشتریان می‌خواهید داشته باشید. محتوای وبسایت شما باید مخاطبانتان را نشانه‌گیری کرده، آن‌ها را مشارکت داده و ترغیبشان کند که دست به اقدام بزنند.

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا روی برنامه‌ریزی، ایجاد، ارائه، و کنترل محتوا تمرکز دارد. محتوا فقط کلمات داخل صفحه نیست، بلکه عکس‌ها و تصاویری که استفاده می‌شود هم بخشی از محتوای سایت شما است. هدف استراتژی محتوا، ایجاد محتوای معنی‌دار، یکپارچه، مشارکت برانگیز و مستمر است. داشتن استراتژی محتوا به منظور تولید هدفمند محتوا، کمک می‌کند که مشتریان راضی‌تری داشته باشید.

تولید محتوا بر اساس استانداردهای گوگل

زمانی بود که شما می‌توانستید با نوشتن چند مطلب و گنجاندن کلمات کلیدی مورد نظرتان در آن، خیلی زود به صفحه اول گوگل برسید. ولی استانداردهای گوگل رشد بسیار زیادی در سال‌های اخیر داشته، و قرار گرفتن در صفحه اول موتورهای جستجو دیگر به این آسانی نیست. الان دیگر فریب دادن گوگل و پر کردن متن از کلمات کلیدی، فرایند درستی نیست. ما تمام محتوای مورد نیاز شما را بر اساس قواعد سئو خلق می‌کنیم. عنوان مطلب، تعداد کلمات، پاراگراف بندی، استفاده از لینک‌های داخلی و بیرونی، نکات فنی و تگ‌های مورد نیاز برای بهبود سئو، و حتی بهینه‌سازی تصاویر و عکس‌های متن، در تمام محتوای تولیدی ما برای شما رعایت می‌شود.

کپی رایتینگ

کپی رایتینگ (copywriting)، فرایند نوشتن حرفه‌ای محتوا برای اهداف تبلیغاتی است. بسیار مهم است که بتوانید پیام تبلیغاتی خود را در یک یا دو جمله به مخاطب خود برسانید، به شکلی که علاوه بر ترغیب مشتری، آگاهی از برند را نیز افزایش دهید.

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک (infographic) نمایش اطلاعات به شکلی گرافیکی است که باعث می‌شود اطلاعات در یک نگاه به راحتی قابل خواندن باشند. از اینفوگرافیک می‌توان برای انتقال سریع پیام‌ها، ساده‌تر کردن نمایش مقادیر زیاد اطلاعات، و نشان دادن الگوها و روابط بین بخش‌های مختلف اطلاعات استفاده کرد.
ما در کانتنتور راهکاری ایده‌آل برای انتشار و گسترش بازدید محتوای وبسایت شما ارائه می‌دهیم. بعد از بررسی و شناخت کاربران هدف، محتوای متنی و گرافیکی وبسایت شما را تهیه و بر اساس زمانبندی برنامه‌ریزی شده منتشر می‌کنیم.
در نوشتن و تولید محتوای متنی و گرافیکی، تمام قواعد سئو رعایت می‌شود تا محتوای تولید شده از نظر موتورهای جستجو بهینه بوده و رتبه بالاتری در هنگام جستجوی کلمات کلیدی توسط کاربران دریافت کند.

تولید محتوای متنی و گرافیکی خود را به ما بسپارید

contact@contentor.ir

09124214024

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به کانتنتور می باشد