بهینه‌ سازی موتورهای جستجو (سئو)

ما محتوای سایت شما را بر اساس استانداردهای سئو تولید می‌کنیم
کانتنت مارکتینگ

سئو امروزه فقط تعداد کلمات کلیدی داخل متن یا بک لینک از وبسایت‌های دارای پیج رنک بالا نیست، بلکه ارائه محتوایی است که موتورهای جستجو حاضر باشند به آن پاداش دهند. سئو یعنی اینکه شما در مکان درست دیده شوید، و از آن دیده شدن به منظور به وجود آوردن رشد واقعی و قابل اندازه‌گیری برای کسب و کار خود استفاده کنید.

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه‌ سازی موتور جستجو است. سئو، فرایند به دست آوردن ترافیک به صورت رایگان، ارگانیک یا طبیعی از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مثل گوگل است.

سایت شما چگونه در گوگل دیده می‌شود؟

محتوای عالی، دیگران را تشویق می‌کند که به صفحات سایت شما لینک دهند و این به گوگل نشان می‌دهد که محتوای شما جالب و باکیفیت است. همین منجر به موفقیت در نتایج موتور جستجو می‌شود چرا که گوگل می‌خواهد صفحات جالب و باکیفیت را در نتایج جستجوی خود نشان دهد. به همین سادگی!

گوگل چگونه سایت‌ها را رتبه‌بندی می‌کند؟

گوگل صفحات با کیفیت و مرجع را در بالای رنکینگ خود قرار می‌دهد، به همین خاطر وظیفۀ شما این است که محتوایی ایجاد کنید که تبدیل به مرجع شود. این شامل نوشتن محتوایی است که برای مردم مفید باشد چرا که محتوای مفید در وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود، و در طول زمان گوگل آن را نشانه‌ای از مرجع بودن در نظر می‌گیرد.

راهنمایی ساده برای به دست آوردن نتایج بهتر در موتورهای جستجو

  • 1 محتوایی عالی و مفید بنویسید که در آن، از کلمات و عباراتی استفاده شده باشد که مردم برای یافتن محصولات و خدمات شما جستجو می‌کنند.
  • 2 به اشتراک‌گذاری و لینک دادن به محتوای خود توسط مردم را ساده کنید.
  • 3 این فرایند را مدام انجام دهید.

سئو یا بهینه‌ سازی موتورهای جستجو فعالیتی ساده است که کمک می‌کند وبسایت‌ها برای کلمات و عبارت‌هایی که مرتبط با خدمات سایت هستند، در موتورهای جستجو یافت شوند. از برخی جهات، آن را می‌توان به کنترل کیفیت وبسایت شما تشبیه کرد. وقتی از بعضی شرکت‌های سئو در مورد سئو سؤال می‌پرسید، آن‌ها سعی می‌کنند شما را با اصطلاحات علمی گمراه کرده و این برداشت را در شما به وجود آورند که سئو، هنری پیچیده است. از آن‌ها بپرسید که سئو چیست، و بعد از دو ساعت سخنرانی هنوز هم هیچ چیزی در مورد سئو نمی‌فهمید!

چگونه سئوی خود را بهبود دهیم؟

تحقیق کنید و کشف کنید که مشتریان بالقوه شما به دنبال چه نوع محتوایی هستند. سایتی عالی طراحی کنید، محتوایی تولید کنید که مردم به آن نیاز دارند و به اشتراک‌گذاری محتوا را برای کاربران ساده سازید. این کار را انجام دهید، و ما تضمین می‌کنیم که ترافیک وبسایت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

محتوایی که ما در کانتنتور خلق می‌کنیم، کاملاً بر اساس الگوریتم‌های گوگل تهیه و تنظیم می‌شود. بهبود سئوی وبسایت‌ها بخشی از خدمات کسب و کار ما به مشتریان نیست، ولی مطمئنیم که اثربخشی محتوای ما برای بهبود رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو، از وعده‌های بهبود سئو توسط بسیاری از شرکت‌ها که به شما ارائه می‌شود بیشتر خواهد بود.

ما در کانتنتور محتوای آنلاین وبسایت و شبکه های اجتماعی را برای شما تولید می‌کنیم و فرایند بازاریابی محتوایی شما را مدیریت می‌کنیم

contact@contentor.ir

09124214024

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به کانتنتور می باشد